BMW M3 (E46) - CoupeShelby Cobra 427S/C Rolls Royce GhostSuzuki Jimny SierraBMW X6 (E70) - xDrive 50i Ferrari 458 Italia SpiderBMW M3 (E46) - GTR 24hrs NurburgringRenault 5 Turbo – Rouge GrenadePagani Zonda RevolucionBMW X5 (G05)

BMW M3 (E46) - CSLBMW M3 (E46) CSL (Black with Bag BBS Wheel) 

 

E46 M3 CSL je široce považován za jeden z nejlepších BMW všech dob. Začalo se na dobrém startu, který je založen na modelu E46 M3. Byl to senzační vůz a možná i nejlepší M3, který kdy byl postaven. Nicméně, pro CSL vznikla povinnost, být lehčí, silnější, ostřejší, hlasitější a zneklidňující. V podstatě je to čistá, trojnásobně destilovaná esence E46 M3. Je to také můj první model. Díky němu jsem si oblíbil výrobce Kyosho a začal sbírat automodely. V současné době je tudíž nejcennější a nejvzácnější model v mé sbírce. Momentálně se dá sehnat pouze v aukcích, a to za velmi, velmi vysokou cenu.

 

- - - - - Focení s tak fotogenickou M3 muselo probíhat na unikátním místě, což je na vrcholu naší nejvyšší hory Sněžky. Další focení probíhalo na Růžohorkách a v Peci pod Sněžkou.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace