Koenigsegg Gemera Volkswagen Käfer Faltdach "1963" redMclaren F1..Porsche 918 SpyderDodge Viper ACR BMW X6 (E70) - xDrive 50i BMW M3 (E46) Convertible BMW F650 GS BMW M1BMW M4 M-Performance (G82)

Koenigsegg GemeraKoenigsegg Gemera

 

Jako Mega-GT a první čtyřmístný vůz Koenigsegg představuje Gemera novou revoluční kategorii vozidel s odpovídajícím inovativním automobilovým designem. Silueta Gemera je dlouhá, elegantní a minimální, přičemž si stále zachovává ikonickou estetiku Koenigsegg. Gemera pohodlně usadí čtyři vysoké dospělé osoby s prostorem pro jejich příruční zavazadla. Podstata mega vozu je zřejmá v exteriéru, ale skutečnost, že je to čtyřmístný vůz, je úplným překvapením, když se dveře otevřou. Toto je zážitek z mega vozu Koenigsegg, který lze sdílet s rodinou a přáteli v dosud nevídaném měřítku.

 

----- Takto unikátní vozidlo se pohybovalo na Slovensku ve Vysokých Tatrách. Konkrétně Skalnatá Dolina, Lomnické Sedlo, Tatranská Lomnice a hotel Sorea Hutník 1, kde přenocovalo.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace